Azorų salos

Apie Azorus

Azorų salos

Azorų salos yra vulkaninis salynas Atlante, apie 1500 km į vakarus nuo Pirėnų pusiasalio. Jie sudaro Portugalijos autonominį regioną Azorus, turi plotą 2329,7 km2 ir gyventojų skaičių 242 700 (2002). Salynas susideda iš 9 salų: São Miguelis, Pico, Terceira, São Jorge, Faialis, Floresas, Santa Maria, Graciosa ir Corvo. Administracinis centras ir didžiausias miestas yra Ponta Delgada (São Miguelio sala). Kiti miestai yra Angra do Heroismo (Terceiros sala) ir Horta (Faialio sala). Salų reljefas yra uolėtas, kalnuotas, su didžiausiu aukščiu 2351 m (Pico sala). Klimatas yra subtropinis jūrinis, su 700-800 mm kritulių per metus. Ūkis apima vynmedžių, kviečių, kukurūzų, bulvių ir vaismedžių auginimą, galvijininkystę ir žvejybą. Turizmas yra svarbus, su daug kurortų ir transatlantinių jūros ir oro kelių per salas. Istorija apima Portugalijos ir Flamandijos kolonizaciją nuo 1432 m., tarptautinį susitarimą 1479 m. priskiriant salas Portugalijai, Ispanijos valdymą 1580-1640 m. ir II pasaulinio karo laikotarpio naudojimą salomis kaip karinėmis bazėmis. Nuo 1976 m. salos turi dalinę autonomiją, o 1980 m. ji buvo išplėsta. Didžiausia sala yra Sao Migelis, kurioje yra vulkaninės kilmės arbatos ir ananasų plantacijos bei sostinė Ponta Delgada.

0 K

Sėkmingos kelionės

0 K

Laimingi klientai

0 K

Teigiami atsiliepimai

History of Antelope Canyon

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Sit amet risus nullam eget. Tortor aliquam nulla facilisi cras fermentum odio eu feugiat. Adipiscing at in tellus integer. Viverra maecenas accumsan lacus vel. Ut enim blandit volutpat maecenas volutpat blandit aliquam. 

Our Team

Meet Our Expert

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat.

Miley Smith

Founder

Steve Park

CO Founder

Ben Tenn

Photographer

Ririn Steve

Tour Guide

Marc Quest

Tour Guide

Lily Jhon

Explorer